Topp

Kontaktuppgifter & Kansli


Kansliets öppettider:

På Kansliet finns Filip på plats:

Torsdagar: 10:00-18:00

Fredagar: 07:00-16:00

Anläggningsansvarig/vaktmästare: Krister Andersson

Måndag-Fredag 07:00-16:00

Telefon: 0485-48295

Mail: kansli@fgoif.se

Här under finns kontaktuppgifter för föreningen.

Färjestadens GOIF

Idrottsgatan 10, 38630 Färjestaden

Org.nr. - 832000-1624

Bankgiro - 474-5253

Swish - 1234535290

Kontaktperson för Ansvarsområde:

Kontaktperson

Mail

Telefon

Kansli

Ekonomi

Sponsring

Bingolotter

Filip Wolf-Ahlquist

Krister Andersson

kansli@fgoif.se

0485-482 95 / 0705-550795

Anläggningsansvarig

Tallhöjden

Bokning av planer och omklädningsrum på Tallhöjden.

Bertil Johansson

Krister Andersson

bertil@fgoif.se

krille@fgoif.se

070-570 77 93

070-5550795

Inköp

Material

Föreningskläder

Ledarkläder

Jonas Berggren

jonas.berggren@skolakalmar.se

0733602704

Föreningskiosker

Inköp m.m.

Agneta Jäverskog


0709415782

Ungdomssektion

Anläggning Grövle

Fördelning av tider på Grövle.


Martina Nilsson


ungdom@fgoif.se


0733285186

Hemsida

Uppdatering m.m.

Magnus Husberg

magnus.husberg@teliasonera.com

0703939808

My Club och Medlemsregister

Magnus Husberg

kansli@fgoif.se

0485-482 95 / 0703-939808

ICA Ölands CUP

Filip Wolf-Ahlquist

filip@fgoif.se

0709702031

Färjestadens Marknad

Henrik Yngvesson

henrikyngvesson7@gmail.com 070-7567152

Fotbollsskolan

Johan Milleback


0727031449

Föreningsdomare

Niclas Ottosson

niclas@connectmedia.se

0703904478

Seniorlag Herr

Roger Bernardsson

Patrik Nilmert

herr@fgoif.se



Seniorlag Dam

Janne Strindhag

dam@fgoif.se


0709853674






Nyheter via RSS
Levererat av MyClub