Topp

Kontaktuppgifter & Kansli


Kansliets öppettider:

På Kansliet finns Filip på plats:

  • Tisdag 09:00-18:00
  • Onsdag 08:00-17:00
  • Torsdag 09:00-18:00
  • Fredag 08:00-17:00
  • Telefon Filip: 0709702031

Anläggningsansvarig/vaktmästare: Krister Andersson

  • Måndag - Fredag 07:00-16:00

Telefon: 0485-48295

Mail: kansli@fgoif.se

Här under finns kontaktuppgifter för föreningen.

Färjestadens GOIF

Idrottsgatan 10, 38630 Färjestaden

  • Org.nr: 832000-1624
  • Föreningsnummer: 1711-5
  • Bankgiro: 474-5253
  • Swish: 1234535290

Kontaktperson för Ansvarsområde:

Kontaktperson

Mail

Telefon

Kansli

Ekonomi

Sponsring

Bingolotter

Filip Wolf-Ahlquist

Krister Andersson

kansli@fgoif.se

0485-482 95 / 0705-550795

Anläggningsansvarig

Tallhöjden

Bokning av planer och omklädningsrum på Tallhöjden.

Bertil Johansson

Krister Andersson

bertil@fgoif.se

krille@fgoif.se

070-570 77 93

070-555 07 95

Inköp

Material, Föreningskläder, Ledarkläder

Jonas Berggren

jonas.berggren@skolakalmar.se

073-360 27 04

Föreningskiosker

Inköp m.m.

Agneta Jäverskog


070-941 57 82

Fördelning av tider på Grövle.

Filip Wolf-Ahlquist

Daniel Bogefors


0705-550795


Hemsida, uppdatering m.m.

Magnus Husberg

magnus.husberg@teliasonera.com

070-393 98 08

MyClub och Medlemsregister

Magnus Husberg

kansli@fgoif.se

0485-482 95 / 0703-939808

ICA Ölands CUP

Filip Wolf-Ahlquist

filip@fgoif.se

070-970 20 31

Färjestadens Marknad

Henrik Yngvesson

henrikyngvesson7@gmail.com 070-756 71 52

Fotbollsskolan

Filip Wolf-Ahlquist


072-703 14 49

Föreningsdomare

Hanna Wesley

hanna@wesleys.nu

070-985 51 70

Seniorlag Herr

Roger Bernardsson

Patrik Nilmert

herr@fgoif.se



Seniorlag Dam

Janne Strindhag

dam@fgoif.se


0709-85 36 74


Ungdomssektion

Fredrik Jämtin

f-jamtin@hotmail.se
ungdom@fgoif.se
0703-90 69 26

Nyheter via RSS
Levererat av MyClub